- prazdný košík -
0 ks

Logo

 

LOVELEC - česká značka elektrokol s dvanáctiletou tradicí

           

Stanislav Glac, zakladatel společnosti KOEXIMPO, sportovec tělem i duší, vytvořil v roce 2010 značku elektrokol LOVELEC (složenina slov love + electric), čímž se mu podařilo uchytit šanci nástupu elektricky podporovaných kol. Cíl výroby elektrokol rodinná firma spatřovala v jejich popularizaci mezi všemi věkovými skupinami bez ohledu na sportovní úroveň uživatelů.

Nyní několik let Stanislavovi synové pokračují ve vášni svého otce a posouvají značku na další úroveň v odvětví elektrocyklistiky.

Krédem značky je poskytovat elektrokola pro celou rodinu a zajistit všem radost z jízdy. Toho by nebylo možné dosáhnout bez technicky vyspělých produktů přizpůsobených potřebám každého jednotlivce. Tvůrci značky LOVELEC si zakládají zejména na funkčnosti, ergonomii a spolehlivosti, co potvrzuje doživotní záruka na rám, jako i 2 letá záruka na baterii.

Díky motorům s vysokým točivým momentem, více variantám kapacity baterie a efektivně zvoleným komponentům jízdního kola, nabízí současná řada svým uživatelům maximální komfort a nezapomenutelný zážitek. Nezáleží na tom, zda jste sportovní nadšenec nebo občasný uživatel – díky elektrokolům LOVELEC může každý zažít aktivní odpočinek na té nejvyšší úrovni!

Jízdu na elektrokolech si může užít každý, bez ohledu na to, zda zvolíme městskou, skládací, trekingovou nebo horskou variantu.

Sportovní výsledek je druhořadý, počítá se radost z jízdy. Naší největší spokojeností je okamžik, kdy se vášeň našich klientů snoubí s radostí z jízdy.

 

LOVELEC v datech:

2008 První zkušenosti s prodejem elektrokol cizích značek (maďarské a polské), příprava  technických specifikací pro vlastní výrobu.

2010 Založení značky LOVELEC, uvedení na trh vlastních elektrokol.

2012 Nabídka městských a skládacích elektrokol, crossových modelů pod vlastní značkou, prodej elektrokol se systémem Bosh (pod značkou Gepida). 

2014 Městská a skládací elektrokola, crossové modely s baterií na rámu, zadním pohonem.

2016 Uvedení modelů pro horskou cyklistiku, použití centrálního motoru.

2018 Integrace baterie do rámu. Uvedení na trh elektrokola S-road kategorie „Speed pedelec“.

2019 Zavedení japonského středového motoru DAPU u segmentu horských elektrokol a plně integrované baterie u trekingových modelů.

2020 Plně integrovaná baterie napříč řadami horských, trekkingových a u vybraných modelů skládacích elektrokol;

2021 Zcela nová kolekce LOVELEC. Nové modely, segmenty, geometrie a specifikace. Vývoj webových stránek LOVELEC a implementace nového systému péče o klienta.

2022 Významné změny v kategorii e-MTB - rozšíření nabídky na 6 modelů a zavedení nových článků s vyšší kapacitou pro delší dojezd. Uvedení na trh městského elektrokola s plně integrovanou baterií v rámu.