- prazdný košík -
0 ks

Pobřežím Mexického zálivu na elektrokolech LOVELEC

V městě Sarasota sídlí firma SPORT MOBILITY SYSTEM FLORIDA, která rozšířila svůj sortiment o elektrokola LOVELEC. Dle svého hesla Born to move sází na aktivní odpočinek, který chce dopřát také svým zákazníkům.

Zlepšování fyzické kondice a sportovní aktivita jsou součástí života majitele obchodu Petera. Jak sám říká „Cvičení a odpočinek jsou klíčem ke šťastnému a naplněnému životu, bez ohledu na věk i fyzickou kondici. Šťastný život je ten, který strávíme v pohybu.“

Svou pestrou nabídkou může dopřát lidem pohyb nejen v městě pulsujícím životem, ale také v přilehlé krajině s více jak 100 000 akry chráněné divočiny s upravenými stezkami. Komu se poštěstí mít pouhých 30 minut od centra města subtropickou džungli plnou divoké zvěře a exotických rostlin? Horská elektrokola LOVELEC se pro tento terén výborně hodí. Zajet do přírody, na ryby či golf, to zvládne i náš univerzálnější e-MTB.    

Zato na městských elektrokolech LOVELEC Capella, Polaris, Norma se po přesně nalinkovaných čtvrtích Sarasoty projíždějí obyvatelé za prací i za zábavou. Nedaleké pláže jsou tak na dosah ruky z celé oblasti města.

Sarasota  EV bikes2

Poblíž Sarasoty se rozrpostírá Myakka River State Park

MyakkaRiverStatePark  FloridaNP