- prazdný košík -
0 ks

ZAMILOVANÁ RODINA NA CESTÁCH V ALPÁCH S ELEKTROKOLY LOVELEC!

 Cestovatel a dobrodruh Tomík na cestách vyrazil na netradiční svatební cestu. My jsme Tomíkovou rodinu vybavili elektrokoly LOVELEC Triago Low step a Naos Yelow, který navíc táhne vozík s jejich dcerou. A ptáte se, co všechno tam zažili a jak si naše elektrokola vedla? Čtěte dál!

DÁ SE UŠETŘIT KAŽDODENNÍM DOJÍŽDĚNÍM DO PRÁCE NA ELEKTROKOLE? 

Elektromobilita je v poslední době častokrát zmiňovaným tématem, ať už z pohledu menší ekologické zátěže během provozu, tak i z hlediska cen pohonných hmot, která překračují i obvyklá letní maxima. Je možné pořízením elektrokola ušetřit?

ELEKTROKOLA BAVÍ ČÍM DÁL TÍM MLADŠÍ LIDI!

Období covidové pandemie změnilo přístup k otázce zdraví, péče o tělo. Omezené možnosti cestování přiměly lidi k návratu k rekreačním sportům nejen v tuzemsku. V tomto období jsme zaznamenali nárůst poptávky po elektrokolech také u mladších ročníků od 25 – 50 let. Ukazuje to na fakt, že pro elektrokola sahají nejen senioři, ale dostává se do kurzu u mladší generace.

MOHOU JEZDIT NA ELEKTROKOLE STARŠÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY?

O tom, že má jízda na kole pozitivní vliv na lidské zdraví není obecně pochyb. Věk lidí se prodlužuje a senioři chtějí být více aktivní. Proto okolo sebe vidíme stále více seniorů, kteří tráví volný čas na kole, turistikou nebo jiným aktivním způsobem.

HODÍ SE ELEKTROKOLO PRO SENIORY?

Být seniorem neznamená žít pasivně. E-kola jsou ve skutečnosti ideální pro starší cyklisty. Elektrokola snižují zátěž nohou a srdce a podporují rozvoj svalů bez nadměrného namáhání.

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU LOVELEC?

Kdy se zrodila první myšlenka obchodování s elektrokoly? Proč právě elektrokola?

Od roku 1990 společně s mladším bratrem Česlavem podnikáme v oblasti obchodu s papírenským a kancelářským zbožím, fotoalby, fotorámečky, psacími potřebami a kreativy. Mým velkým koníčkem je cyklistika, a proto jsem se snažil přijít na to, jak by se oblast našeho podnikání dala rozšířit právě o cyklistickou branži. V roce 2006 mi v době dlouhé rekonvalescence po druhé operaci kolene velmi chyběla jízda na kole.