- prazdný košík -
0 ks

ELEKTROKOLA LOVELEC NA BIKE-EXPO Kielce 2016

Kdo z Vás byl na veletrhu BIKE-EXPO V Kielcích (Polsko) jistě si všiml naších krásných hostesek . I díký nim slavily elektrokola Lovelec velký uspěch v porovnání s evropskými konkurenty . 

Navazalí jsme mnoho nových obchodních vztahu , utvrdily ty stávající a příjemně podiskutovali s návštěvníky veletrhu, který je svého druhu největší ve střední Evropě .

Kdo z Vás má ještě v kalendaří volno 21.-23.9.2017 tak je srdečně zván na tento ''cyklistický svátek'' kde můžete nejen shlédnout výběr z nové kolekce elektrokol LOVELEC, ale můžete si je i osobně vyzkoušet na testovací dráze ! Budeme se na Vás těšit . Tým LOVELEC

Lovelec Hiker

Elektrokolo Lovelec Hiker se svým středovým motorem 8-FUN je ideální volba na trekové vyjížďky! Podívejte se na video, jak lehce jede i do táhlých kopců.

LOVELEC FLANDERS boduje v Praze

Fešák Flanders Classic Black je prostě krasavec. Toto elektrokolo si oblíbily zejména dámy ve větších městech. Důkazem budiž fotky modelu LOVELEC Flanders Black pořízené jedním z pražských prodejců značky LOVELEC - firmou Krust:

 krust07    krust08

Hezké věci prostě patří k sobě...

 

Promo video Lovelec City

Podívejte se tentokrát na promo video produktu Lovelec City z polského Krakova. Jedná se o model elektrokola z roku 2013, který byl nahrazen velmi úspěšným elektrokolem Lovelec Urban.