- prazdný košík -
0 ks

Zdarma doživotní záruka na rám

Zní to bláznivě? Je tohle vůbec možné?

Na trhu s elektrokoly se pohybujeme již od roku 2008 a za tu dobu se nám podařilo propracovat výrobu elektrokol téměř k dokonalosti. Proto nabízíme na každé elektrokolo – LOVELEC +    

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU NA RÁM ZDARMA!

Za kvalitou našich výrobků si stojíme, a tudíž můžeme nabídnout tuto jedinečnou možnost jako jediný výrobce elektrokol v České republice.

Díky postupnému vývoji a mnoha testům jsme také prodloužili zákonnou 6měsíční záruku na baterii v elektrokole na celé 2 roky, přestože u většiny výrobců platí pouze zmíněných 6 měsíců. Tohle je již slušný náskok oproti konkurenci. Více informací o baterii a elektropohonu DAPU naleznete na tomto odkazu.

Samozřejmostí je také 2letá záruka na ostatní komponenty elektrokola.

Když Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.poštovné zdarma, tak určitě pochopíte, že elektrokola – LOVELEC + jsou  tou správnou volbou.

Teď si stačí jen vybrat vhodný model elektrokola, ale i s tím Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás telefonicky +420 555 508 433 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

CZ Lovelec dozivotni zaruka cz