- prazdný košík -
0 ks

Zdarma doživotní záruka na rám

Zní to bláznivě? Je tohle vůbec možné?

Na trhu s elektrokoly se na českém trhu pohybujeme již osmým rokem a za tu dobu se nám podařilo propracovat výrobu elektrokol téměř k dokonalosti. Proto právě teď nabízíme na každé elektrokolo

– LOVELEC +    

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU NA RÁM ZDARMA

Za kvalitou našich výrobku si stojíme, a tudíž můžeme nabídnout tuto jedinečnou možnost jako jediný výrobce elektrokol v České Republice.

Díky postupnému vývoji a mnoha testům jsme také prodloužili zákonnou 6ti měsíční záruku na baterií v elektrokole na celé 2 roky, přestože u většiny výrobců platí pouze zmíněných 6 měsíců. Tohle je již slušný náskok oproti konkurenci. Více informací o baterii a elektropohonu BAFANG naleznete na tomto odkazu.

Samozřejmostí je také 2 letá záruka na ostatní komponenty elektrokola + 1. servis zcela zdarma.

Když k tomu všemu  přidáme ještě doručení do 24 hodin poštovné zdarma a dárek, tak určitě pochopíte, že elektrokola  – LOVELEC +    jsou  ta správná volba.
Teď si stačí jen vybrat vhodný model elektrokola, ale i s tím Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás na tel.: + 420 734 323 893 nebo emailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.