- prazdný košík -
0 ks

STŘEDOVÝ MOTOR DAPU MD250S

Značka DAPU má původ v Japonsku a již více než 15 let vyvíjí a vyrábí pohony pro elektrokola.

Srdcem pohonného systému DAPU je středový motor DAPU MD250S s opravdu výjimečnými parametry.

Nabízí výkon 250 W/350 W, integrovanou skvěle vyladěnou řídicí jednotku a vynikající účinnost (více než 80 %), díky které dosahuje výjimečné hodnoty dojezdu na jedno nabití. Na horských trasách oceníte zejména famózní kroutící moment 95 Nm. Tyto parametry, spolu s velmi nízkou hmotností motoru způsobily to, že pro značku LOVELEC se stal pohon DAPU jasnou volbou pro použití v horských elektrokolech. Při jízdě oceníte nejen výkon DAPU, ale i jeho výjimečně tichý chod. I v těch nejprudších stoupáních Vám DAPU pomůže velmi výrazným způsobem.

Pohonný systém DAPU patří svými parametry k nejužší špičce na světovém trhu!

 

STŘEDOVÝ MOTOR ANANDA m80bbtr

Značka ANANDA je na trhu pohonů pro elektrokola již od roku 1985. Ve svých továrnách zaměstnává více než 600 pracovníků. Hlavní exportní trhy jsou EU a USA (800 000 pohonných jednotek).

Značka LOVELEC používá ve svých trekových elektrokolech pohonnou jednotku ANANDA M80BBTR.

Jedná se o skvěle vyladěný pohon elektrokola s vynikajícími parametry. Výkon 250 W/350 W je podpořen výborným kroutícím momentem 80 Nm. Navíc se tento pohonný systém může chlubit opravdu velmi nízkou hmotností (3,7 kg). Po velmi důkladném testování několika systémů s důrazem na výkon, tichý chod, stabilitu, úspornost a hlavně spolehlivost, se značka LOVELEC rozhodla, že použije pohon ANANDA M80BBTR.

Pohonný systém ANANDA je používán mnoha špičkovými evropskými výrobci elektrokol!

 

 

Baterie

Námi používané baterie s Li-ion články Samsung, Panasonic a Phylion, patří k nejlepším na trhu. Tak jako pečlivě vybíráme každý komponent elektrokola, tak u článků Li-ionových baterii to platí dvojnásob.

 

LCD Displej

Elektromotor se ovládá pomocí ovladače umístěného u levého mádla. LCD displej na středu řidítek zobrazuje úroveň asistence v rozsahu 0-5 a také aktivaci asistenta rozjezdu (který pomáhá do 6 km/h bez nášlapu). Naleznete zde také informace o stavu nabité baterie nebo klasické funkce cyklopočítače (tachometru) jako je aktuální rychlost, průměrná a maximální rychlost, celková a denní ujetá vzdálenost, čas a stopky. Námi montované komponenty, jako je motor, baterie, ovladač a displej jsou voděodolné, tudíž se nemusíte bát o životnost ani v případě špatného počasí nebo celoročního užívání elektrokola.

 

Můžete také využit 1. servis na Vaše elektrokolo LOVELEC zdarma, více informací o této akci naleznete zde. Když k tomu přidáme doručení do 24 hodin od objednávky a celoživotní záruku na rám + dárek zdarma určitě pochopíte, že elektrokolo LOVELEC je správná volba. Přejeme hodně pohodových kilometru v sedle.

Váš - LOVELEC+