- prazdný košík -
0 ks

V zemi zeleného čtyřlístku se budou projíždět na elektrokolech LOVELEC

Rodinná firma EV Electric Vehicles z Irska, jejíž snahou je pomáhat zákazníkům žít udržitelně, rozšířila svůj sortiment elektrovozidel o e-kola LOVELEC. Firma dlouhodobě sází na elektromobilitu s cílem snížení negativních dopadů na krásu irské krajiny.

EV Electric Vehicles sídlí v městě Navan ve východní části Irska, nedaleko Dublinu. Zvláštní je už samotný název - jako jedno z mála měst na světě má palindromické jméno (dá se je přečíst obousměrně). Město položené na soutoku řek Boyne a Blackwater, obklopené krásnou přírodou a historickými památkami hrabství Meath, přímo vybízí k cyklo vyjížďkám.

Výběrem horských elektrokol LOVELEC Alkor, Atik a tahouna v e-MTB Drago si užijí místní příznivci cyklistiky nedaleký archeologický komplex Tara, jehož památky jsou roztroušené podél mírného hřebene. Milovníci historie se mohou vydat prozkoumat mohylový monument  Newgrange, k pozůstalostem hradu Trim a na zámek Slane, či navštívit opatství Bective Abbey. Po městech se obyvatelé budou moci projíždět na městských elektrokolech Capella, Norma a na vyjížďky si sbalit třeba skládací elektrokolo.

Okolní krajina známá ze svých zelených prostranství a malebného údolí Boyne Valley učaruje každého cyklistu i turistu. Jsme rádi, že naše elektrokola LOVELEC mohou přispět k ekologičtější dopravě a zamezení škodlivých vlivů na krásnou přírodu Irska.

  EV bikes 

 Ev electric3 o  

Oblast hrabství Meath je ideálním místem na prázdninové výlety. 

mapairsko