- prazdný košík -
0 ks

ZAMILOVANÁ RODINA NA CESTÁCH V ALPÁCH S ELEKTROKOLY LOVELEC!

 Cestovatel a dobrodruh Tomík na cestách vyrazil na netradiční svatební cestu. My jsme Tomíkovou rodinu vybavili elektrokoly LOVELEC Triago Low step a Naos Yelow, který navíc táhne vozík s jejich dcerou. A ptáte se, co všechno tam zažili a jak si naše elektrokola vedla? Čtěte dál!

 Tomík se svou ženou vyrazili na neobvyklou dobrodružnou svatební cestu na elektrokolech. Pro tento účel potřebovali výkonná a spolehlivá elektrokola, která jim budou dobře sloužit a taková jsou přesně elektrokola LOVELEC, která zaručují komfort, spolehlivost a výkon, díky své jedinečné komfortní geometrii a špičkovým komponentům. Navíc jelikož jeli celá rodinka, za elektrokolo zapřáhli i cyklo vozík se svou krásnou dcerkou.

Úkol táhnout vozík dostal Tomáš jedoucí na modelu Naos, který je vybavený japonským motorem Dapu, který disponuje kroutícím momentem až 95 Nm. Díky této síle, zvládl Naos svůj úkol s přehledem a klidně by snesl i nějakou tu další zátěž. Bezpečnost plně naloženého kola, které má nostnost až 140 kg a k tomu táhne vozík, zajistily kvalitní hydraulické brzdy Tektro HD-T275 s kotouči o průměru 180 mm.

 Pro Tomášovu ženu jsme naopak vybrali elektrokolo Triago Low step, které disponuje velice tichým a silným elektromotorem Motinova s kroutícím momentem 80 Nm.  Tento elektromotor je také velmi efektivní, což z něj činí jeden z nejefektivnějších motorů na trhu. Triago Low step má velice komfortní geometrii rámu, což z něj činí ideální volbu pro dlouhé mnohadenní výpravy.

Díky oběma elektrokolům si mohla rodinka Tomíka na cestách užívat svou dobrodružnou svatební cestu v rakouských Alpách, zažít mnoho jedinečných zážitků, které stmelily celou rodinku. Tomík na cestách k tomu řekl:

"Byla to krásná cesta, kterou jsme si užili všichni tři. Elektrokola LOVELEC nám umožnila vyrazit na svatební cestu v Alpách s celou rodinou,"

 Těšíme se na další dobrodružné cesty Tomíka na Cestách na našich elektrokolech LOVELEC.

 Pokud hledáte elektrokola pro dobrodružné cesty a rodinné výlety, LOVELEC jsou tím pravým výběrem pro vás. Elektrokola LOVELEC otevírají i vaší rodině nové cestovatelské možnosti! Umožní vám objevovat nové destinace, zdolávat horské vrcholy a zároveň si užívat pohodlí a komfort elektrokol LOVELEC. Ovšem elektrokola LOVELEC jsou i skvělou volbou na denní, použití kamkoli potřebujete. Pro více informací a možnost zakoupit své vlastní elektrokolo LOVELEC navštivte www.lovelec.cz.

Pro více informací o LOVELEC a jejich elektrokolech, kontaktujte: 

Telefon: +420 555 508 433

E-mail: info@lovelec.cz

O značce: LOVELEC je českým výrobcem elektrokol, který je známý pro svou kombinaci výkonu, spolehlivosti a komfortu. Jejich elektrokola jsou navržena tak, aby zvládla náročné terény a stoupání a zároveň dopřála svým jezdcům maximální komfort. LOVELEC jsou všestranná elektrokola pro celou rodinu. www.lovelec.cz