- prazdný košík -
0 ks

Vyberte si ze široké nabídky městských elektrokol LOVELEC. Do práce, do školy, na nákup, na zahrádku i na výlet - všechny s nízkým nástupem. Pro dámy i pány, pro starší i mladší, pro menší i vyšší vzrůstem. S kratším či delším dojezdem, zadním nebo středovým motorem. Černé, bílé, červené, modré, ...

Hledáte skládačku? Hadar, Izar nebo Flip jsou pro Vás tou správnou volbou! Nízký nástup, kabeláž vedená v rámu, rychlé a snadné skládání. Díky svým rozměrům se vejdou všude!

Máte rádi cyklovýlety? Naše trekingová elektrokola LOVELEC jsou k těmto účelům jako stvořená! Udělejte si delší výlet, absolvujte ho rychleji, vyšlapejte výše nebo s menší námahou. Chcete vyrazit na výlet s dětmi? Upevněte na elektrolo cyklosedačku nebo vozík a užijte si společné chvilky na čerstvém vzduchu.

Nikdy byste si netroufli vyjet na kole do hor? Chcete toho během jednoho výletu projet více? Klasické horské kolo už není pro Vás? Pořiďte si jedno z našich horských elektrokol LOVELEC a určitě si je zamilujete! Nechybí ani dětské elektrokolo, aby si jízdu v horách mohl užívat opravdu každý.

Nechcete se vzdát svého oblíbeného jízdního kola, ale chtěli byste mít také elektrokolo? Nechte si pomocí elektrosady LOVELEC BB KIT (se středovým motorem Bafang a rámovou baterií) přestavět Vaše kolo na elektrokolo!

Chybí Vám k Vašemu elektrokolu LOVELEC brašna, blikačka, uzamykač nebo olej? Pořiďte si je!

Elektrokola

Webseite www.webdesigner-profi.de